1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Hoş Geldiniz nişantaşı, Ziyaretçi

"Nişantaşı VIP Kart" Fırsatları

Açık Emar Görüntüleme Merkezi

Açık Emar Görüntüleme Merkezi Nişantaşı Hot

http://www.nisantasi.com.tr/media/reviews/photos/thumbnail/300x300s/4d/f9/73/acik-ana-70-1383294652.jpg
Written by Nişantaşı     November 01, 2013    
 
0.0 (0)
11602   0   1   0   0   0
Add Media
Write Review

 

İstanbul’un 15 mT’lık ilk Açık MR Merkezi

   Magnetom OPEN viva cihazını, Siemens’in yaklaşık 4 yıllık bir geliştirme sürecinde geçirdiğini belirten merkezin genel müdürü Rad. Dr. Ozan Tanyü mart 98 başından itibaren faaliyete geçen cihazın tamamen açık olması nedeniyle özellikle klaustrofobik hastalar başta olmak üzere çocuk, yaşlı,sıkıntılı ve aşırı kilolu popülasyona hitap edeceklerine değindi.

  Hasta konforunun ana hedefleri olduğunu belirten Dr. Tanyü hastanın tüm işlemlerinin aynı gün içinde kaliteden ödün vermeden gerçekleştirileceğini söyledi.

   Son derece modern bir dizayn, şekil, yumuşak hat ve renklere sahip cihaz ile hastaları ürkütmeden hatta yanlarına refakatçı alarak yalnızlık hissini yaşatmadan (hiçbir zararlı röntgen ışını içermediği için hamileler de dahil) inceleme rahatlıkla gerçekleşebilmektedir.

  Yeni geliştirilmiş SUN SPARC bilgisayarı sayesinde son derece hızlı, kaliteli imaj processingi sağlanmakta, 3 boyutlu özel çekimler ile 0.1 cm inceliğinde kesit alınabilmekte, Advanced MR angio software ile beyin ve tüm vücuda ait EMAR anjiyografik çekimler 15-20 dakikada hastaya herhangi bir ilaç enjeksiyonu yapılmaksızın tamamlanmaktadır.

  Kapalı sistemlerde yapılmayan eklemlere yönelik özel hareketli kinematik ve fonksiyonel çalışmalar bu cihazda hasta konforunu bozmadan özel kinematik kitler ile gerçekleştirilmektedir.

  Tıpın son gelişme noktalarından biri olan girişimsel radyolojide giderek artan bir uygulama alanı kazanan intervansiyoner prosedürler (biopsi ve spesifik terapi yöntemleri) bu cihazın gelişmiş programları ile sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

  Kapalı sistemlerde mıknatısın soğutulması için gerekli olan ve her yıl en az iki kez sisteme doldurulması gereken,pahalı ve çevre dostu olmayan Helium gazı geliştirilmiş sistem sayesinde bu cihazda kullanılmamaktadır.

  Ayrıca, tüm özel sağlık sigorta, ve bankalar ile anlaşmalı kurum olan Açık Emar Görüntüleme Merkezi şirketi söz konusu kurumlara özel indirimli fiyat uygulamaları mevcut.

  Cihazın konuşlandırılğı Açık Emar Görüntüleme Merkezinde yarıca yurt dışı eğitimli deneyimli uzman kadrosu ile son model iki renkli Doppler, Ultrasonografi, Mammografik, Steotaksi, Röntgen, Ekokardiyografi, Biokimya, Mikrobioloji, Patoloji, İnfertilite tetkikleri de yapılmaktadır.

 


Daha Büyük Görüntüle

User reviews

There are no user reviews for this listing.

Already have an account? or Create an account
 
Powered by JReviews
Üst Menüye Git